SHP Harmanec, a.s.

Na pěkné domácnosti si potrpí mnohé hospodyňky. Pěkná domácnost není taková, která je vždy uklizená. Pěkná domácnost není ani taková, ve které je vždy napečené a navařeno. Pěkná domácnost je taková, ve které je nádherné prostírání na stůl! Domácnost dělají pěknou detaily a tím je i prostírání na stůl. Dopřejte i vy vaší domácnosti pocit výjimečnosti díky správnym výrobkům z papíru!

Papírové výrobky, které se ve vaší domácnosti neztratí

Prostírání na stůl přes rodinné oslavy

Typy na slavnostně prostřený stůl

Detaily dělají vaši domácnost výjimečnou. A ve výjimečné domácnosti nesmí chybět kvalitní papírové výrobky. Na trhu je několik druhů takýchto výrobků. V mnoha případech je důležitý i jejich výrobce, protože mnoho z nich si dá záležet tak na kvalitě, jakož i východních cenových podmínkách. Pokud hledáte kvalitní papírové výrobky pro vaši domácnost za přijatelné ceny, což tak vyzkoušet výrobky od společnosti SHP Harmanec, a.s.? Společnost má ve své nabídce kvalitní výrobky, které se mohou pochlubit dlouholetou tradicí. Řadí se také mezi společnosti, které se snaží své výrobky neustále inovovat a přinášet na trh to nejlepší. Společnost SHP Harmanec, a.s., má ve svém portfoliu následující výrobky:

Toaletní papír – toaletní papír od této společnosti patří v současnosti mezi to nejlepší, co současný trh nabízí. Je charakteristický nejen svou kvalitou, ale i jemností. Jeho výjimečnost začíná již ve výrobě – ​​vyrábí se speciální technologií, která je vůči vašemu tělu přátelská.

Papírové kapesníky – potřebujete mít papírové kapesníky po ruce ať už při rýmě nebo při sledování romantického filmu, kdy je využijete? Papírové kapesníky od společnosti SHP Harmanec, a.s., jsou charakteristické tak kvalitou, tak i svou vyjímečností – jsou zajímavé použitím více vrstev, které oceníte zejména v případě rýmy. Vydrží vám dokonce více použití.

Kuchyňské utěrky a ubrousky – se vám v domácnosti opravdu hodí, jelikož budou tvořit základ vašeho stolování. Dokonalé stolování na stůl vykouzlíte právě díky ubrouskem. Kuchyňské utěrky vám podají pomocnou ruku, pokud se vám podaří něco rozlít či zašpinit.

Kromě toho tato společnost nabízí i výrobky, které tvoří s papírovými výrobky nerozlučnou dvojici. Jedná se například o držáky na kapesníky či kuchyňské utěrky. Pokud hledáte kvalitu, dejte výrobkům od této společnosti zelenou!

Základní informace o společnosti SHP Harmanec, a.s.:

Adresa: 976 03 Harmanec, Slovenská republika

IČO: 00153052

E-mail: harmanec@shpgroup.eu

Telefonický kontakt: +421 48 4322 111